ПОСЛУГИ

ФІРМОВІ БЛАНКИ

Фірмовий бланк є іміджевою складовою підприємства, установи чи організації та дозволяє якісно виділити вашу кореспонденцію серед інших паперів. Крім того такий бланк є ефективною рекламою, адже містить контактні дані  та реквізити вашої компанії.

«Друкарня Бреза» виготовляє бланки як цифровим способом при невеликому тиражі (це дещо здорожчує їх вартість), так і за допомогою офсетного друку при великих замовленнях. Якість друку у другому випадку не поступається друку на «цифрі». Бланки друкуються, як правило, на крейдованому або офсетному папері щільністю 80-115 г/м2.

Особливою популярністю користується друк бланків серед комунальних та приватних медичних установ, які використовують їх при прийомі анкет та видачі результатів аналізів. «Друкарня Бреза» співпрацює з великою кількістю медичних закладів у Закарпатській області і не тільки, які завжди залишаються задоволеними поєднанням ціни, оперативності та якості друку бланків.

Для якісного зберігання фірмових бланків ми пропонуємо також виготовлення брендових папок із символікою вашої компанії. На замовлення бюджетних установ також виготовляємо журнали реєстрації, архівні книги та архівні коробки для документації.

Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.