ПОСЛУГИ

ВИДАВНИЦТВО ТА ДРУК КНИГ В УЖГОРОДІ

Ми пропонуємо виготовлення книг в м'якій і твердій палітурці, обробку блоку, а при бажанні видавця - різноманітні можливості післядрукарської обробки книги, наприклад тиснення, конгрев, золочення тощо в Ужгороді.

Електронні носії інформації дедалі більше витісняють паперові книги з ринку. Проте друк книг і досі залишається пріоритетом нашої друкарні та видавництва. Шанувальники паперової продукції - нечисельна, але по-своєму вишукана аудиторія, з якою ми товаришуємо роками.

Якщо ви любите паперові книги так само, як і ми, бажаєте видати свої праці для власного користування, подарунку друзям, продажу чи навчання, наші працівники із задоволенням допоможуть максимально швидко і якісно вирішити це питання.

Можливість тиражу від 30 примірників (у окремих випадках і в одиничних екземплярах), будь-який формат, тверда чи м'яка обкладинка, її вишуканий та стильний дизайн, наш багаторічний досвід та сучасне типографське обладнання допоможуть реалізувати вашу ідею.

Приблизну вартість невеликого тиражу книг можна прорахувати самостійно на нашому сайті Книжечка.com. Детальніший прорахунок можна замовити за телефоном чи електронною поштою, вказаною на сторінці Контакти.