ПОСЛУГИ

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Основною перевагою цифрового друку є його оперативність та вигідність при малих тиражах. При цифровому друці не потрібно замовляти велику кількість виробів, адже «Друкарня Бреза» може віддрукувати ваше замовлення навіть у кількох екземплярах протягом однієї години.

При цьому ви самі обираєте папір, на якому друкуватимете - від звичайного офісного паперу «Maestro» до глянцевого крейдованого паперу щільністю 300 г/м2. Післядрукарська обробка додасть вишуканості та захищеності вашому замовленню, адже віддруковані листи можна покрити шаром глянцевої або матової ламінації.

Єдиний недолік цифрового друку - висока вартість при замовленні великими тиражами. У такому випадку набагато вигідніше замовити друк візитокфлаєрівафіш чи бланків офсетним способом.

Якщо ви поки не визначились, який спосіб друку підходить більше для вашого замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.

Також ми гарантуємо максимально швидкі терміни доставки. Ваше замовлення буде доставлене в будь-яку точку України протягом 3-4 днів за допомогою сервісу «Нова Пошта».

Індивідуальність у роботі з кожним клієнтом, сучасні технології друку - ось запорука нашої тривалої роботи на ринку друкарських послуг!