ПОСЛУГИ

ДРУК ВІЗИТОК

Візитка картка і досі залишається найефективнішим інструментом самопрезентації на ділових зустрічах, виставках чи семінарах. Візитка - як черевики та парфум справжнього чоловіка, адже саме з неї ваші потенційні клієнти формують перше враження про успішність вашого бізнесу.

«Друкарня Бреза» може виготовити в Ужгороді для вас паперові візитки або із дизайнерського картону, класичні двосторонні з глянцевою ламінацією чи виконані з висіканням, покриттям вибірковим лаком, тисненням, округленням кутів тощо.

Зазвичай на замовлення клієнтів ми виготовляємо візитні картки стандартного розміру 90х50 см тиражем від 100 до 1000 шт в максимально короткі терміни. Для друку обираємо щільний крейдований папір 350 г/м2.

Якщо ви поки не визначились, які візитки вам підходять більш за все, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.

Також ми гарантуємо максимально швидкі терміни доставки. Ваше замовлення буде доставлене в будь-яку точку України протягом 3-4 днів за допомогою сервісу «Нова Пошта».