ПОСЛУГИ

МЕНЮ

Позитивний імідж кав'ярні, ресторану чи навіть фаст-фуду залежить від багатьох факторів: якості кухні, оригінальності інтер'єру, досвідченості персоналу. Важливе значення відіграє і меню закладу, адже саме зйого вмістом уважно ознайомлюється кожен клієнт.

Лаконічне, продумане до дрібниць меню складе позитивне враження про заклад і поставить вас на крок попереду конкурентів. Крім переліку основних страв та напоїв варто звернути увагу на виготовлення окремих меню для десертів, винної карти, суші, кальянів тощо.

Друк меню в «Друкарні Бреза» здійснюється на якісному глянцевому крейдованому папері щільністю 130-300 г/мяк цифровим, так і офсетним способом залежно від тиражу. Якість друку поєднується із надійним захистом у вигляді глянцевої чи матової ламінації та міцним кріпленням на скобу чи за допомогою термобіндеру.

Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.