ПОСЛУГИ

БУКЛЕТИ

Буклет - не просто складений у кілька разів лист паперу із двостороннім друком. Це важливий носій інформації про бренд, компанію та послуги, які вона надає. Це один із найменш нав'язливих видів рекламної поліграфії, адже орієнтований на конкретного споживача та не розповсюджується масово, як флаєри чи рекламні листівки. 

Буклет - це один із найбільш поширених поліграфічних продуктів та незмінний атрибут будь-якої виставки, церемонії відкриття закладу, поштової розсилки для потенційних клієнтів. Найчастіше інформації, яку хоче донести до потенційного клієнта компанія, забагато для листівки чи флаєра. Саме тому замовляють друк рекламних буклетів. Найчастіше буклет містить до 10 сторінок, в яких міститься презентаційний текст, інформація про продукти чи послуги, відповідь на найпоширеніші питання та контакти компанії: фізична і електронна адреса, телефон тощо.

Друк буклетів у «Друкарні Бреза» здійснюється на якісному глянцевому крейдованому папері щільністю 130-300 г/мяк цифровим, так і офсетним способом залежно від тиражу. 

Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.