ПОСЛУГИ

АФІШІ

Рекламні плакати та афіші безперечно популярні способи розповісти про свої товари та послуги, майбутню подію, відкриття сезону знижок чи розпродажу. Вони не тільки привертають увагу потенційних клієнтів, а й надовго підтримують інтерес. При цьому доволі незначні витрати виготовлення афіш обумовлюють їх економічну ефективність.

Афіші важлива складова рекламної кампанії. Друк плакатів доречний при організації виставок, конференцій, для внутрішньої та зовнішньої реклами. Ми дбаємо про наших клієнтів, даючи оптимальне поєднання якості, оперативності та ціни. 

Друкуються афіші в «Друкарні Бреза» на якісному глянцевому крейдованому папері щільністю 130-150 г/мяк цифровим, так і офсетним способом. Цифровий друк афіш та плакатів - найбільш оперативний. Єдиний його недолік - висока вартість при замовленні великими тиражами. У такому випадку набагато вигідніше замовити друк афіш офсетним способом.

Для того, щоб зробити замовлення, зверніться до наших менеджерів і вони залюбки допоможуть підібрати оптимальний варіант. Замовити продукцію можна звернувшись в наш офіс, за телефонами чи електронною поштою на сторінці Контакти.